O NAS

TOMBUD SYSTEM Waldemar Wicherek z powodzeniem działa na rynku krajowym, a także zagranicznym od 1989 roku i dzięki temu nasze usługi cechuje ogromne doświadczenie i zaangażowanie. Głównym założeniem firmy jest dążenie do zaspokojenia potrzeb Klientów, którzy otrzymują gwarancję wsparcia popartego wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie realizowanej inwestycji.

Specjalizujemy się w kompleksowym realizowaniu zamówień na obiekty przemysłowe wykonane w systemie lekkiej obudowy. Podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Terminowość oraz sprawna realizacja powierzonych nam prac to nasz standard. Elastyczne dostosowanie się do wysokich wymagań inwestorskich jest podstawą funkcjonowania naszej firmy.

W zakres działalności firmy wchodzi wykonanie i montaż konstrukcji stalowych oraz obiektów opartych na technologii z płyt warstwowych. Stawiamy budynki różnej wielkości, takie jak niewielkie pawilony gastronomiczne czy handlowe, ale również duże hale przemysłowe i targowiska. Zajmujemy się także z powodzeniem budowaniem specjalistycznych obiektów technologicznych.

Podczas naszej działalności zrealizowaliśmy setki zleceń, a w tym takie projekty, jak:

– hale produkcyjne i magazynowe
– stacje kontroli pojazdów
– przechowalnie, chłodnie
– budynki technologiczne – sortownie śmieci
– pawilony, kioski i kontenery

Zaplecze maszynowe:

– samochody transportowe
– żurawie samojezdne
– mechaniczne pomosty robocze
– samojezdne podnośniki koszowe

Przy realizacji zleceń przedsiębiorstwo TOMBUD SYSTEM Waldemar Wicherek korzysta zawsze z materiałów znanych i renomowanych firm, posiadających atesty, aprobaty techniczne i niezbędne certyfikaty.

image
http://tombud.info/wp-content/themes/hazel/
http://tombud.info/
#07355e
style1
paged
Loading posts...
/home/rb2021/domains/tombud.info/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off