OBRÓBKI BLACHARSKIE

Obróbki blacharskie to bardzo istotne prace podczas wykonywania opierzenia dachowego. Ich efekt może nie być widoczny po zakończeniu prac, ale mają ogromny wpływ na szczelność i estetykę wykonanego pokrycia dachowego. Od odpowiedniego dopasowania i montażu obróbek dachowych zależy wodoodporność dachu i jego wygląd.

Zazwyczaj obróbki blacharskie wykonywane są z blachy płaskiej tytan cynk lub miedź w kolorze odpowiadającym całemu pokryciu dachu. Wymiary i wygląd elementów obróbek blacharskich zależą od rodzaju i projektu całego dachu.

Obróbki blacharskie są nieodłącznym elementem każdego prawidłowego wykonanego pokrycia. Zabezpieczają przed podciekaniem i podlewaniem, a jednocześnie spełniają funkcję estetyczną.

Każdy z elementów do obróbki dachowej występuje w kolorach z oferowanej przez nas palety. Poza standardowymi wymiarami możemy wykonać każdą obróbkę na indywidualne zamówienie.

Świadczymy usługi cięcia i gięcia blachy według zlecenia klienta.

Pracujemy również na materiale powierzonym klienta. Możesz dostarczyć do nas własną blachę i zamówić jej odpowiednią obróbkę blacharską.
Wykonujemy profilowanie wzdłużne i poprzeczne. Realizujemy skomplikowane technologicznie elementy. Wykonujemy obróbki blacharskie również po łuku.

Firma TOMBUD SYSTEM oferuje wykonanie gotowych obróbek pod dany projekt. Państwo muszą tylko go zamontować bez potrzeby cięcia lub gięcia blachy. Klasyczne PLUG and PLAY pozwala na samodzielne wykonanie pokryć dachowych altanek czy garaży w profesjonalny sposób.

Wykonujemy elementy metalowe o długości nawet 8 metrów.

TOMBUD SYSTEM

Zapraszamy do współpracy

image
https://tombud.info/wp-content/themes/hazel/
https://tombud.info/
#07355e
style1
paged
Loading posts...
/home/rb2021/domains/tombud.info/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off